Scroll down for the English version!

Szervező Bizottság

  • Nagy Balázs (ELTE TTK Természetföldrajzi Tanszék) – Elnök
  • Heiling Zsolt (Földgömb Alapítvány) – Titkár
  • Berki Márton (ELTE TTK Társadalom- és Gazdaságföldrajzi Tanszék)
  • Bíró Tamás (ELTE TTK Természetföldrajzi Tanszék)
  • Csontos Csaba (ELTE TTK Környezet- és Tájföldrajzi Tanszék)
  • Darabos Gabriella (ELTE TTK Környezet- és Tájföldrajzi Tanszék)
  • Kohán Balázs (ELTE TTK Környezet- és Tájföldrajzi Tanszék)
  • Telbisz Tamás (ELTE TTK Természetföldrajzi Tanszék)

Tudományos Bizottság

  • Karátson Dávid (ELTE TTK Természetföldrajzi Tanszék) – Elnök
  • Jankó Ferenc (ELTE TTK Társadalom- és Gazdaságföldrajzi Tanszék) – Titkár
  • Bottlik Zsolt (ELTE TTK Regionális Tudományi Tanszék)
  • Farsang Andrea (SZTE TTK Természeti Földrajzi és Geoinformatikai Tanszék)
  • Gyuris Ferenc (ELTE TTK Regionális Tudományi Tanszék)
  • Horváth Erzsébet (ELTE TTK Természetföldrajzi Tanszék)
  • Izsák Éva (ELTE TTK Regionális Tudományi Tanszék)
  • Kocsis Károly (CSFK, Földrajztudományi Intézet)
  • Kovács Zoltán (CSFK, Földrajztudományi Intézet)
  • Lóczy Dénes (PTE TTK Természet- és Környezetföldrajzi Tanszék)
  • Makádi Mariann (ELTE TTK Földrajz Szakmódszertani Csoport)
  • Szabó Pál (ELTE TTK Regionális Tudományi Tanszék)
  • Szabó Szilárd (Debreceni Egyetem, Természetföldrajzi és Geoinformatikai Tanszék)
  • Szalai Zoltán (ELTE TTK Környezet- és Tájföldrajzi Tanszék)

Szervező: ELTE és a Földgömb Alapítvány

Pénzügyi lebonyolító: Földgömb Alapítvány

––––––––––––––––––––

ORGANISATION

Organising Committee

  • Balázs Nagy (Department of Physical Geography, ELTE) – Chair
  • Zsolt Heiling (The Globe Foundation) – Secretary
  • Márton Berki (Department of Social and Economic Geography, ELTE)
  • Tamás Bíró (Department of Physical Geography, ELTE)
  • Csaba Csontos (Department of Environmental and Landscape Geography, ELTE)
  • Gabriella Darabos (Department of Environmental and Landscape Geography, ELTE)
  • Balázs Kohán (Department of Environmental and Landscape Geography, ELTE)
  • Tamás Telbisz (Department of Physical Geography, ELTE)

Scientific Committee

  • Dávid Karátson (Department of Physical Geography, ELTE) – Chair
  • Ferenc Jankó (Department of Social and Economic Geography, ELTE) – Secretary
  • Zsolt Bottlik (Department of Regional Science, ELTE)
  • Andrea Farsang (Department of Physical Geography and Geoinformatics, University of Szeged)
  • Ferenc Gyuris (Department of Regional Science, ELTE)
  • Erzsébet Horváth (Department of Physical Geography, ELTE)
  • Izsák Éva (Department of Regional Science, ELTE)
  • Károly Kocsis (Geographical Institute, Research Centre for Astronomy and Earth Sciences)
  • Zoltán Kovács (Geographical Institute, Research Centre for Astronomy and Earth Sciences)
  • Dénes Lóczy (Department of Physical and Environmental Geography, University of Pécs)
  • Enikő Magyari (Department of Environmental and Landscape Geography, ELTE)
  • Mariann Makádi (Geography Teaching Methodologies Group, ELTE)
  • Pál Szabó (Department of Regional Science, ELTE)
  • Szilárd Szabó (Department of Physical Geography and Geoinformatics, University of Debrecen)
  • Zoltán Szalai (Department of Environmental and Landscape Geography, ELTE)

Organiser: ELTE (Eötvös Loránd University, Budapest, Hungary) and The Globe Foundation

Financial management: The Globe Foundation